UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Coś na niesfornych modów.

Forum internetowe Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Powitanie, informacje wstępne. Sugestie mile widziane.

Coś na niesfornych modów.

Postprzez echelon_ » 2008-02-01, 2:42

Mamy temat o userach to teraz będzie o modach.
Wydaje mi się, że mod: Jaromir Chartlinski źle wykonuje powierzoną mu rolę. Jak zapewne zwróciliście uwagę kiedyś zauważyłem brak opieki na forum. Moja krytyka została najwyraźniej potraktowana nad wyraz poważnie. Musiałem nadepnąć temu modowi na odcisk bo zwraca baczną uwagę tylko na to co ja piszę. Choćby najmniejsza oznaka wykraczania poza ramy tematu wiąże się z usuwaniem moich postów. Tymczasem są tematy gdzie ostatnio zdrowo leci OT. Piszę to publicznie ponieważ jestem zniesmaczony postawą tego człowieka. Mam również nadzieję, że nie jestem jedynym pokrzywdzonym i znajdę poparcie wśród ludu.
Przy okazji pragnę coś dodać. Niektórzy z was pewnie powiedzą, że wydaje mi się, że tylko moje posty są usuwane. Dlatego założyłem drugie konto, mam taki sam styl pisania i jakoś posty zostają całe. Na razie się do konta nie przyznam i nie szukajcie po IPku (mody/admini) bo jestem mieszkańcem akademika.

Przy okazji fragment naszej korespondencji (mniejsza z tym na jaki temat):
Jaromir:
Nie bardzo chce mi się dyskutować o czymś co jest w moim miemaniu oczywiste... Chcesz... mogę poprosić administratora forum o opinię na temat tego posta z pełnym nazwiskiem, ale raczej odbiegać od mojej nie będzie...

Jaromir chyba myślał, że się przestraszę admina i odpuszczę... ale nie. Musiałem odpowiedzieć:
Ja:
Poproszę :-)
Plus proszę o kopię wiadomości którą wysyłasz ty jemu i on tobie.

Jaromir:
wybacz... nie denerwuj mnie :) Coś Ci się nie podoba koleś nazywa się Daniel Rurarz... przekaż mu całą korespondencję jak chcesz...

No i nagle modowi odechciało się pisać do admina. Czyżby osłabienie w utwierdzeniu własnej racji?
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Coś na niesfornych modów.

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-02-01, 13:27

Miło, że to tu zacytowałeś... przynajmniej spokojnie poczekamy co powie Daniel na zaistniałą sytuację... Zresztą... czego ona dotyczyła :?: Pisania nazwiska doktora Kotera w obśmiewający sposób :?: Emilu nie chcesz, aby doktor Koter trafił tutaj 'przypadkiem', prawda :?: Kojarzysz, że zgodnie z prawem mamy obowiązek podać wszystkie dostępne Nam informacje o Twojej osobie :?:
Co do drugiego konta (Majestic o ile dobrze kojarzę)... 18 postów do Twoich 1102... porównujesz login, który ledwo istanieje na tym forum do loginu który zbija posty większości na OffTopach :?: Opanuj się proszę, bo to aż śmieszne jest...

Masz coś uzasadnionego do mnie... Napisałem Ci już na PM, że możesz z tym pisać do Admina... zobaczymy co on powie... a może lepiej... nade mną jest jeszcze RS... Może przewodniczący :?:

A... no i rzeczywiście... czekamy na opinię o mnie :P

PS.
O jakich offtopach mówiłeś :?: Jeden poproszę (po za zespołami na juve bo tam nie zaglądam) :) Po za tym jakże bezbronny i niewinny użytkowniku tego forum... ma ono super funkcje zgłaszania postów... Przysłuż się społeczeństwu zamiast bezczynnie marnować powietrze, co Ty na to :?:
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez echelon_ » 2008-02-01, 14:24

Miło, że to tu zacytowałeś... przynajmniej spokojnie poczekamy co powie Daniel na zaistniałą sytuację... Zresztą... czego ona dotyczyła :?: Pisania nazwiska doktora Kotera w obśmiewający sposób :?:

De facto seans filmowy organizowany na Wydziale Elektrycznym przez doktora K. - przed edycją było tu pełne nazwisko. Charakter wypowiedzi oceńcie sami.

Emilu nie chcesz, aby doktor Koter trafił tutaj 'przypadkiem', prawda :?: Kojarzysz, że zgodnie z prawem mamy obowiązek podać wszystkie dostępne Nam informacje o Twojej osobie :?:
Jeśli dr. Koter poprosi to nie macie prawa.

Co do drugiego konta (Majestic o ile dobrze kojarzę)... 18 postów do Twoich 1102... porównujesz login, który ledwo istanieje na tym forum do loginu który zbija posty większości na OffTopach :?: Opanuj się proszę, bo to aż śmieszne jest...

Porównaj proporcje a nie ilość bezwzględną.

Masz coś uzasadnionego do mnie... Napisałem Ci już na PM, że możesz z tym pisać do Admina... zobaczymy co on powie... a może lepiej... nade mną jest jeszcze RS... Może przewodniczący :?:

Pierwszy zaproponowałeś apel do admina :-)

A... no i rzeczywiście... czekamy na opinię o mnie :P

PS.
O jakich offtopach mówiłeś :?: Jeden poproszę (po za zespołami na juve bo tam nie zaglądam) :) Po za tym jakże bezbronny i niewinny użytkowniku tego forum... ma ono super funkcje zgłaszania postów... Przysłuż się społeczeństwu zamiast bezczynnie marnować powietrze, co Ty na to :?:

1. Ogłoszenia => Wierzowiec. Gdybym ja się czepił błędu to już dawno mój post by poleciał.
2. Ty swój przydział powietrza wykorzystujesz wydajniej i np. dwa razy zamykasz ten sam temat podważając autorytet innego moda. Swoją drogą aluzja do marnowania powietrza jest mało zabawna.
3. Wiem, że szukasz mojej aktywności na innych forach. Na ilu już mnie znalazłeś? ;-)
echelon_

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-02-01, 15:32

Chcesz wymienić opinię nt moderowania forum SSPŁ Emilu? Zapraszam do salki WRSu na spotkanie osobiste ze mną lub na rady SSPŁ w celu złożenia zażalenia.

Pozdrawiam,
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez echelon_ » 2008-02-01, 16:09

Jeśli już walisz danymi osobowymi publicznie to przynajmniej rób to poprawnie.
A tak w ogóle to usuń te dane.
echelon_

Postprzez badzio » 2008-02-01, 16:21

Jakie dane osobowe?
"Pan Bog pomaga tym, ktorzy potrafia pomoc sobie sami" - T. Jefferson
Obrazek
badzio

Postprzez echelon_ » 2008-02-01, 16:43

Żadne. Nastąpiła zmiana w treści posta Jaromira.
echelon_

Postprzez MamóT » 2008-02-08, 17:16

dajcie sobie po razie i bedzie spokoj :)
mody, off-topy i t p
szkoda zdrowia....
a nawet jak ktos sie poczuł to mu po pewnym czasie przejdzie i dalej bedzie jak bylo
MamóT
Emeryt Rady Studentów

Powrót do Forum SS PŁ