UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

inżynieria środowiska 2010

Forum Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska.

Re: inżynieria środowiska 2010

Postprzez Klocia » 2010-09-24, 22:51

Wiesz może jak jest z matematyką u dr. Września? ;>>> Bardzo mnie to ciekawi a słyszałam różne skrajne opinie :D
Klocia

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez wysokie_obcasy » 2010-09-25, 11:45

wiem bo miałam 3 semestry :)

jest miło, idziesz do tablicy i słuchasz rozwiązania przykładu ;) trzeba ładnie i wyraźnie pisać.
wysokie_obcasy

Postprzez Klocia » 2010-09-25, 15:05

Dzięki Ci bardzo:) Czyli najgorzej jest z chemią? ;>

Idzie ktoś na fuksówki do Ambasady? ;>
Klocia

Postprzez wysokie_obcasy » 2010-09-25, 17:47

ogólnie rzecz ujmując, tak. chemia II, analityczna, fizyczna. sporo osób ma z nią problemy :-)
wysokie_obcasy

Postprzez Lila » 2010-09-29, 11:41

jest podany juz plan zajec i podzial na grupy i tutaj moje pytanie- zajecia zaczynam o 11.15 (4 pazdziernika), a inauguracja jest o 10.15. co w takim przypadku?godziny dziekanskie (nie idziemy na zajecia), czy...?zapewne taka uroczystosc troche trwa, wiec zajecia normalnie odbywaja sie pozniej?
Lila

Postprzez wysokie_obcasy » 2010-09-29, 19:45

przychodzisz na 10 na inaugurację, po inauguracji maszerujesz na zajęcia. (jeżeli po godzinach dziekańskich masz w planie jeszcze jakieś)
wysokie_obcasy

Postprzez izka » 2010-09-29, 23:10

a ile może trwać inauguracja (godziny dziekańskie)? narazie nic na ten temat nie ma to chyba sie powinno pojawic jeszcze, nie? mam jeszcze pytanie do planu dotyczące laboratorium z fizyki, gdzie to właściwie się odbywa? jeszcze jest informacja dotycząca zajęć z rysunku technicznego na które mamy przynieśc "szkicownik" co właściwie maja na mysli, jak to ma wyglądać?

Lila, jak coś to i tak w tej samej sali mamy to chyba trafimy;p
izka

Postprzez Lila » 2010-09-30, 0:05

izka napisał(a):a ile może trwać inauguracja (godziny dziekańskie)? narazie nic na ten temat nie ma to chyba sie powinno pojawic jeszcze, nie? mam jeszcze pytanie do planu dotyczące laboratorium z fizyki, gdzie to właściwie się odbywa? jeszcze jest informacja dotycząca zajęć z rysunku technicznego na które mamy przynieśc "szkicownik" co właściwie maja na mysli, jak to ma wyglądać?

Lila, jak coś to i tak w tej samej sali mamy to chyba trafimy;p

Trafic to chyba trafimy...;) Wlasnie zastanawiam sie, czy zajecia nie beda pokrywac sie z inauguracja i stad moje wczesniejsze pyt. Nie chce zeby okazalo sie, ze w trakcie rozpoczecia sa zajecia, na ktorych nie bedzie nas;) Mam nadzieje, ze info jeszcze pojawi sie, co do tego. Ewentualnie najwyzej odbierzemy indeks w dziekanacie.

izka a w ktorej grupie jestes?Ja w 3:) Jakbys cos wiedziala, co do naszego planu, to napisz;) Bede wdzieczna.
Lila

Postprzez izka » 2010-09-30, 0:31

no bez przesady tak to chyba nie bedzie;p najwyzej rozdadza indeksy itp w 5 minut potem powiedza "dobra to wyciągajcie notatniki i zaczynamy zajęcia bo szkoda czasu";p
no to super bo ja tez w 3:) mysle że niewiele bede wiedziała wiecej ale jak cos to dam znać:)
izka

Postprzez wysokie_obcasy » 2010-09-30, 0:53

dzieciaczki :)

inauguracja = godziny dziekańskie = "wolne"

wolne dla nas, wy macie iść (w przypadku waszego planu przyjść na aulę) na inaugurację. nasza trwała ok 2h. to jedyna i niepowtarzalna (powiedzmy :D) uroczystość! przychodzicie na 10 pod aulę, w czym problem? poznacie władze uczelni, posłuchacie przemówienia, dostaniecie indeksy, posłuchacie jakiegoś wstępnego wykładu (my mieliśmy o cieczach nienewtonowskich, bardzo mi się podobał), następnie jest rozdanie legitymacji jak ktoś okaże dowód wpłaty czy tam jest na magicznej liście tych którzy zapłacili.

a fizyka nie wiem gdzie macie laborki, ja nie miałam. zapytacie opiekuna roku który zostanie wam przedstawiony.
co do rysunku to też nie wiem co mają na myśli "szkicownik", nam kazali przynieść ołówki, gumki i bloki techniczne (z tego co pamiętam, ale to dawno było :)
wysokie_obcasy

Postprzez Lila » 2010-09-30, 10:46

wysokie_obcasy napisał(a):dzieciaczki :)

inauguracja = godziny dziekańskie = "wolne"

wolne dla nas, wy macie iść (w przypadku waszego planu przyjść na aulę) na inaugurację. nasza trwała ok 2h. to jedyna i niepowtarzalna (powiedzmy :D) uroczystość! przychodzicie na 10 pod aulę, w czym problem? poznacie władze uczelni, posłuchacie przemówienia, dostaniecie indeksy, posłuchacie jakiegoś wstępnego wykładu (my mieliśmy o cieczach nienewtonowskich, bardzo mi się podobał), następnie jest rozdanie legitymacji jak ktoś okaże dowód wpłaty czy tam jest na magicznej liście tych którzy zapłacili.

a fizyka nie wiem gdzie macie laborki, ja nie miałam. zapytacie opiekuna roku który zostanie wam przedstawiony.
co do rysunku to też nie wiem co mają na myśli "szkicownik", nam kazali przynieść ołówki, gumki i bloki techniczne (z tego co pamiętam, ale to dawno było :)

Dzięki:) I tak z tego, co sie orientuje to kazdy idzie na rozpoczecie;) Wiesz, ta nasza niepewnosc bierze sie z tego, ze pierwszy raz mamy do czynienia z godzinami dziekanskimi (i stad wnioskuje, ze zajec nie ma). Aczkolwiek ja w pon planowo zajecia mam do 15. I moje pyt.- zajecia po inauguracji sa/nie ma?

izka to bedziemy w jednej grupie:] O jaka ulga...:D W ogole w akademiku (w jednym pokoju) jestem z laska tez z inz. srodowiska, z naszego wydzialu, a z druga z inz.procesowej...Bedzie trzeba sie zgadac o ktorejs i w konkretnym miejscu. Bo nadal aktualne, ze spotykamy sie i razem idziemy na rozpoczecie?Dobrze zebysmy uzgodnily to przed niedziela (bo jade do Lodzi i nie mam kompa);) Pozdro
Lila

Postprzez wysokie_obcasy » 2010-09-30, 11:18

na przyszłość, jeżeli są godziny dziekańskie ogłoszone to w tych konkretnych godzinach nie ma zajęć :)

a zajęcia po immatrykulacji być powinny, jeżeli nie - powiedzą wam o tym na auli
wysokie_obcasy

Postprzez izka » 2010-09-30, 13:02

poprostu zastanawiałam się czy będzie informacja w stylu "informujemy ze w dniu... w godzinach 10-.... będa godziny dziekańskie";p poza tym chciałbyśmy żeby ktoś nam powiedział, że potem nie ma juz zajęc;p a tak serio to chciałbysmy wszystko wiedzieć i się upewnić:) no i poza tym problemu żadnego nie ma:)

noo...już sie bałam że nas tak rozdzielą że każda z tu wypowiadających się pójdzie do innej grupy;p w ogóle mi się wydawało że tam alfabetycznei jest podzielone a miejscami jakos pomieszane troche i w ogole chyba mniej osób wychodzi niż przyjęli, ktoś się nie chciał z nami integrowac;p no to fajnie:) ale tak niby nasz kierunek, nasz wydział a tam 130 osób-sporo;p no jasne że aktualne:) chociaz dziewczyny coś zaniemówiły ostatnio;p teraz juz wszystko wiemy to mozemy spokojnie sie umawiać, jeszcze zanim przyjedziesz tu to ten numer telefonu sobie podamy jakby co i luz:) pozdro;)
izka

Postprzez wysokie_obcasy » 2010-09-30, 16:36

my zaczynaliśmy w 120 a obecnie na 5 semestr to nie wiem czy nas ze 40 będzie (nie licząc tych, co robią awansem albo spadochroniarzy).

jak mielibyście nie mieć zajęć to wam powiedzą, chill.
wysokie_obcasy

Postprzez izka » 2010-10-01, 14:54

no to chyba się wszystko wyjaśniło:
"GODZINY DZIEKAŃSKIE W DNIU 04.10.2010
W związku z inauguracją roku akademickiego w poniedziałek 04.10.2010 ogłoszone zostają godziny dziekańskie od godziny 10:00 do 12:00
Prodziekan ds Studenckich
Dr inż. Teresa Jamróz"
wychodzi na to że mamy 1,5 wykładu;p
izka

Postprzez largo_16 » 2010-10-02, 11:56

mam takie pytanie ... czy studenci zaoczni pierwszego roku też mają inaugurację w poniedziałek 4.10.2010??
largo_16

Poprzednia strona

Powrót do Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska