UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Dam pracę przy rozbudowie serwisu internetowego.

To wszystko, co nie nadaje się nigdzie indziej.

Dam pracę przy rozbudowie serwisu internetowego.

Postprzez piotr59 » 2011-02-13, 19:00

Witam

Szukam osoby do pomocy przy rozbudowie strony www. Praca od zaraz. Szczegóły dot. zakresu pracy do ustalenia.

Pozdrawiam

----------------------
praca forum - Praca forum
piotr59

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Dam pracę przy rozbudowie serwisu internetowego.

Postprzez ilecprksa » 2011-05-20, 10:57

Aktualne jeszcze to ogłoszenie?Praca tylko dla studentów czy nie tylko?

Re: Dam pracę przy rozbudowie serwisu internetowego.

Postprzez afrodytka » 2012-08-01, 13:34

Znalazłam inny typ zarobku, można pomyśleć jeszcze o jakimś tanim sklepie internetowym, teraz są takie techniki, że praktycznie nie trzeba mieć swoich nakładów finansowych, które same zapełniają sie produktami, dopiero wtedy możemy liczyć na sprzedaż i zarobek, a znalazłem taką fajną sprawę,
czy to dobra opcja? ale chyba trzeba do tego prowadzić działalnosc
podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową [spam] w zakładce na dole [spam]
Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet, tylko nie wiem czy mam odwagę
afrodytka

Powrót do Hyde Park