UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Opłata za akademik - pytanie.

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Opłata za akademik - pytanie.

Postprzez Stig20 » 2011-09-07, 18:17

Witam. Mam pytanie dotyczące opłaty za akademik. Pytam się ponieważ zakończyłem studia inżynierskie I stopnia w czerwcu i wyprowadziłem się na wakacje z DS3 ( wcześniej w maju złożyłem oświadczenie o dostarczeniu potwierdzenia przyjęcia na studia II stopnia w celu tzw. rezerwacji miejsca na przyszły rok ak.). Czy muszę w związku z powyższym dokonać jakiejś przedpłaty lub pełnej opłaty za wrzesień/październik na konto akademika, czy wystarczy tego dokonać już po zamieszkaniu w DS? Bardzo proszę o odpowiedz.
Stig20

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Opłata za akademik - pytanie.

Postprzez a.karbowana » 2011-09-08, 15:49

Jeżeli widniejesz na grafiku pokoi danego akademika, to nie musisz dokonywać wcześniejszej opłaty.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez pawqu » 2011-09-08, 16:31

A jak to jest w przypadku gdy będę teraz na II roku i dostałem miejsce w DS, a w pierwszym roku nie korzystałem z akademika?
pawqu

Postprzez a.karbowana » 2011-09-09, 12:12

Jeśli jesteś nowym mieszkańcem osiedla, to musisz dokonać wpłaty na konto danego akademika do 10 września, inaczej tracisz miejsce.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez Pinac » 2011-09-11, 19:03

września? przeciez nawwet jeszcze nie można sie wprowadzic, bo sa pokoje pozajmowane
Pinac

Postprzez Ewa Trzeciak » 2011-09-11, 20:53

ale będzie to opłata za październik - tyle tylko, że skoro wpłacisz, to większe szanse że się wprowadzisz ;)

jak kiedyś nie było oplat, to ludzie reygnowali z miejsca nie informując o tym i blokowali to miejsce innym ;)
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus