UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Przeniesienie studenta III roku>kiedy, co, jak?

O tym, co się na Osiedlu Akademickim lub w Kampusie PŁ dzieje lub nie dzieje, a dziać powinno.

Przeniesienie studenta III roku>kiedy, co, jak?

Postprzez Nozyk » 2011-09-14, 21:04

Witam serdecznie bede aktualnie na III roku i mieszkalem dotychczas w V DS na Lumpach, oczywiscie zlozylem tam wniosek o miejsce na nadchodzacy rok i pokoj mam zostal mi przyznany. Chcialbym jednak przeniesc sie na aleje i staralem sie zalatwic to jeszcze pod koniec czerwca jednak uslyszalem tylko ze spoznilem sie i musze walczyc we wrzesnie tym bardziej ze dostalem informacje od kumpla o tym ze ma wolne miejsca w pokoju w 3 DS. W samorzadzie nie udalo mi sie zastac ostatnio nikogo z osob zajmujacych sie tym a chcialbym wiedziec co musze zrobic aby sprobowac uzyskac przeniesienie :). Jezeli ktos byl w podobnej sytuacji albo zajrzy tutaj ktos z ss ;] to wdzieczny bylbym za instrukcje co musze zrobic; czy skladac podanie wraz z I rokiem w najblizszych dniach, czy potrzebne bedzie co innego?

Dodam ze nigdy nie bylo zadnych problemow ("ala brudny pokoj itp.) ;].
Nozyk

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Przeniesienie studenta III roku>kiedy, co, jak?

Postprzez a.karbowana » 2011-09-21, 16:14

o przeniesienie z jednego akademika do drugiego można się starać podczas składania małych wniosków. jeśli dalej chcesz się przenieść, to musisz starać się dopiero w trakcie roku akademickiego, jeśli będą wolne miejsca.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Re: Przeniesienie studenta III roku>kiedy, co, jak?

Postprzez szczesiu » 2011-09-24, 12:57

podłączam się pod temat z pytaniem, czy można się np z kimś zamienić miejscami w DS (oczywiście obydwie osoby wyrażają zgodę) w czasie trwania semestru?
jeśli tak to chętnie zamienię się ja III DS pokój 3 osobowy na ktoś V DS najlepiej pokój 2 osobowy. czekam na propozycje :) szczesiu20(malpa)gmail.com
szczesiu

Powrót do Osiedle Akademickie i Kampus