UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

SFIFor - czyli bij rekord dla innych!

Tutaj można informować o wszystkich nadchodzących imprezach każdego kalibru, jak i dzielić się doświadczeniami z imprez minionych.

SFIFor - czyli bij rekord dla innych!

Postprzez wikus888 » 2012-04-30, 23:29

SFI For to charytatywny projekt Studenckiego Koła Naukowego SKN SFI, którego zamierzeniem jest zaangażowanie studentów i mieszkańców Łodzi w konkretny problem społeczny- sytuację śmiertelnie chorych dzieci. Projekt ten ma na celu wypromowanie oraz wsparcie budowy hospicjum poprzez organizację specjalnego, nietypowego eventu- próby ustanowienia nieoficjalnego rekordu Guinessa w liczbie osób tańczących „Macarenę”. W wydarzeniu tym wezmą udział studenci łódzkich uczelni, a także mieszkańcy Łodzi. Dzięki SFI For chcemy poruszyć do tej pory rzadko omawiane problemy społeczne, podkreślić ich wagę i konieczność rozmowy na trudne tematy, a także wspomóc działania charytatywne swoimi siłami i doświadczeniem. Nasza inicjatywa za główny cel stawia sobie jednolite zwarcie wszystkich łódzkich studentów gdyż wierzymy że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

Kolejny Niebanalny Projekt członków SKN SFI

Co zamierzamy zrobić ?

Wspieramy Fundację Gajusz w budowie hospicjum

Jak zamierzamy to zrobić ?

Pobijamy rekord Guinessa w tańczeniu Makareny!

Kiedy ?

2 Dzień Juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego
11.05.2012

Przyłączcie się !! Razem możemy zmieniać przyszłość ...
wikus888
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-04-06, 14:42

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron