Witaj na portalu PoliSocjal!

Strona powstała z inicjatywy Komisji ds. Pomocy Materialnej Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej, by pomóc studentom w znalezieniu wszystkich potrzebnych informacji na temat form pomocy materialnej na Politechnice Łódzkiej.

Nie wiesz kiedy możesz ubiegać się o stypendium socjalne albo o stypendium rektora? Teraz wystarczy tylko, że klikniesz w odpowiednią zakładkę i przeczytasz wszystkie informacje. A może masz jakieś inne pytanie? Sprawdź w FAQ - może już na nie odpowiedzieliśmy. Udostępniane są tutaj aktualności i najnowsze wprowadzane zmiany, dlatego zawsze będziesz na bieżąco.

W kompletowaniu dokumentów do stypendium socjalnego pomoże ci generator PoliSocjal. Wystarczy, że odpowiesz na pytania dotyczące swojej sytuacji materialnej, a na koniec pojawi się lista potrzebnych dokumentów (także w wersji do pobrania). Wszystkie wnioski i dokumenty zebrane są w jednej zakładce, dzięki czemu przez jedno kliknięcie możesz mieć je zapisane i gotowe do wydruku. Pozostaje tylko wypełnienie i gotowe! Możesz je zanieść we wskazane miejsce.


Ty też możesz pomóc nam - poleć stronę swoim znajomym z roku lub z kierunku, niech zasięg rośnie! :)