Parlament Studentów PŁ

​​
Jednostka Przewodniczący E-mail
Przewodniczący SSPŁ Dominik Leżański d.lezanski@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Mechaniczny Paulina Krzysztofik p.krzysztofik@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki  Mateusz Fiuk m.fiuk@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Chemiczny Cezary Sysiak c.sysiak@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Technologii Materiałowej i Wzornictwa Tekstyliów Marta Potempa m.potempa@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Sebastian Fijałkowski s.fijalkowski@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska Karolina Domańska k.domanska@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Mariusz Jóźwiak m.jozwiak@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechnika Łódzka Piotr Ciebiada p.ciebiada@samorzad.p.lodz.pl
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Zuzanna Olejniczak z.olejniczak@samorzad.p.lodz.pl
Kolegium Gospodarki Przestrzennej Anita Szulc a.szulcsamorzad.p.lodz.pl
Kolegium Logistyki Marta Majewska m.majewska@samorzad.p.lodz.pl
I Dom Studenta    
II Dom Studenta Szymon Rojek s.rojek@samorzad.p.lodz.pl
III Dom Studenta Kinga Pintal k.pintal@samorzad.p.lodz.pl
IV Dom Studenta Daniel Łączny d.laczny@samorzad.p.lodz.pl
V Dom Studenta Marlena Miśkiewicz marlena.miskiewicz@samorzad.p.lodz.pl
VI Dom Studenta Justyna Komorowska j.komorowska@samorzad.p.lodz.pl
VII Dom Studenta Seweryn Chojnacki s.chojnacki@samorzad.p.lodz.pl
VIII Dom Studenta Gabriela Grasza g.grasza@samorzad.p.lodz.pl
IX Dom Studenta    

Komisje i pełnomocnicy Parlamentu Studentów PŁ

Jednostka Przewodniczący E-mail
Komisja ds. Sportu Albert Kotyna a.kotyna@samorzad.p.lodz.pl
Komisja ds. Mobilności Studenckiej i Internacjonalizacji Adrianna Stefańska a.stefanska@samorzad.p.lodz.pl
Pełnomocnik ds. Studentów Niestacjonarnych Mateusz Miśkiewicz m.miskiewicz@samorzad.p.lodz.pl