Wydział IPiOŚ

Wydziałowa Rada Samorządu Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
 
Adres e-mail WRS: wipos@samorzad.p.lodz.pl
 
Imię i Nazwisko Funkcja email
Katarzyna Grabowska Przewodniczącej WRS Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska k.grabowska@samorzad.p.lodz.pl
Zuzanna Kajzer Członek  z.kajzer@samorzad.p.lodz.pl,
Marek Długosz Członek  m.dlugosz@samorzad.p.lodz.pl,
Marta Majewska Członek  marta.majewska@samorzad.p.lodz.pl,
Kamila Kwiatkowska Członek  k.kwiatkowska@samorzad.p.lodz.pl,
Natalia Rembiałkowska Członek  n.rembialkowska@samorzad.p.lodz.pl,
Mateusz Bartela Członek  m.bartela@samorzad.p.lodz.pl,
Agnieszka Kik Członek  a.kik@samorzad.p.lodz.pl.


Ostatnia aktualizacja danych: 2020-04-14