Zakwaterowanie w I Domu Studenta

Rekrutacja trwa od 27 czerwca do 1 lipca. Podania można składać w Biurze Dyrektor Osiedla Akademickiego PŁ w godzinach pracy biura, czyli 8.00-15.30.

Co zrobić, aby otrzymać miejsce?
1. Przeczytaj zasady ubiegania się o miejsce.
2. Wypełnij wniosek.
3. Skompletuj wymagane dokumenty (podanie, oświadczenie o utrudnionym dojeździe, zaświadczenie o otrzymywaniu stypendium rektora w roku akademickim 2015/2016).
4. Złóż kompletny wniosek do Biura Dyrektora Osiedla Akademickiego PŁ (Społeczny Dom Studenta, I piętro, Al. Politechniki 3a) w nieprzekraczalnym terminie do 1 lipca
5. Czekaj na decyzję

Uwaga! Wniosek mogą składać wszyscy studenci, ale Ci ze stypendium rektora mają pierwszeństwo otrzymania miejsca. Rekrutacja ta dotyczy również obecnych mieszkańców I Domu Studenta PŁ.

W razie pytań prosimy o kontakt z Komisją ds. Zakwaterowań: komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl.